r. Imieniny:
A A A

Informacje dotychczas znajdujące się na stronie internetowej Szpitala Specjalistycznego w Wejherowie zostały przeniesione na nowy adres „Szpitali Pomorskich” www.szpitalepomorskie.eu

Archiwalna strona Szpitala Specjalistycznego im. Floriana Ceynowy w Wejherowie www.szpital.wejherowo.pl będzie wyświetlać się do końca 2018 r.

Szpital

5 grudnia - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

2017-12-20 13:53:17
Zdjęcie Artykułu
Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym Wolontariuszom, którzy każdego dnia poświęcają swój czas, siły i zaangażowanie na rzecz Pacjentów szpitala w Wejherowie.

Cieszymy się, że wśród nas jest tak wielu ludzi, którzy chcą nieść pomoc innym. Wasze zaangażowanie jest  nieocenione, jest przejawem szlachetnej wrażliwości, empatii i troski o dobro innych.

Kochani! Życzymy Wam spełnienia marzeń, radości w sercu, realizacji zamierzonych celów, satysfakcji w życiu osobistym a przede wszystkim tego, aby każdy dobry uczynek, każdy uśmiech i dobre słowo wracało do Was i dawało Wam siłę do dalszego działania.

Drodzy Wolontariusze Mamy nadzieję, że swoją postawą będziecie zarażać innych  a dzięki Wam i Waszej pracy, otaczający nas świat będzie stawał się lepszy.

Powrót
Liczba wyświetleń: 856

 

 

 

  
© 2011 Szpital Specjalistyczny im. Floriana Ceynowy w Wejherowie. Wszelkie prawa zastrzeżone.
wstecz do góry mapa strony
PR Pomorskie w Unii