5 grudnia - Międzynarodowy Dzień Wolontariusza

2017-12-20 13:53:17
Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza składamy najserdeczniejsze życzenia wszystkim naszym Wolontariuszom, którzy każdego dnia poświęcają swój czas, siły i zaangażowanie na rzecz Pacjentów szpitala w Wejherowie.

Cieszymy się, że wśród nas jest tak wielu ludzi, którzy chcą nieść pomoc innym. Wasze zaangażowanie jest  nieocenione, jest przejawem szlachetnej wrażliwości, empatii i troski o dobro innych.

Kochani! Życzymy Wam spełnienia marzeń, radości w sercu, realizacji zamierzonych celów, satysfakcji w życiu osobistym a przede wszystkim tego, aby każdy dobry uczynek, każdy uśmiech i dobre słowo wracało do Was i dawało Wam siłę do dalszego działania.

Drodzy Wolontariusze Mamy nadzieję, że swoją postawą będziecie zarażać innych  a dzięki Wam i Waszej pracy, otaczający nas świat będzie stawał się lepszy.