Szkolne Koło Wolontariatu przekazało książki

2018-03-13 08:40:42
Szkolne Koło Wolontariatu ze Szkołą Podstawową im. mjr H. Sucharskiego w Gościcinie przekazało 264 książki w ramach akcji "Wędrujące książki".
Dodatkowo trafiło do nas wiele maskotek dla najmłodszych pacjentów ze Szkoły Podstawowej nr 6 w Rumii. Wciąż jeszcze trwa tam zbiórka zabawek - można dołączyć się do akcji! Wszystko to umili czas chorym i pozwoli na chwile wytchnienia podczas pobytu w szpitalu. Dziękujemy!

Wędrujące książki